Loomavõrk suuremate territooriumite piiramiseks

Loomavõrgust aed sobib väga hästi suurte territooriumide piiramiseks, näiteks metsaääred vöi karjamaad. Loomavõrk on alumisest osast tihedam kui ülevalt, et takistada väiksemaid loomi aia vahelt läbi ronimast ning ülevalt hõredam. Aiapostidena võib kasutada puitposte ning metallposte.

Loe lisaks: aiapostid

Loomavõrke on saada ainult tsingituna, sest seda on loomadel parem märgata kui rohelist. Loomavõrkude enamlevinud kõrgused on:  1,0m; 1,2m; 1,5m; 2,0m

Loomavõrk Prairie®Medium
loomavõrk silm

Loomavõrk Prairie®Medium

Prairie on alumiiniumiga kaetud tsingitud traadist võrk. Loomavõrku kasutatakse enamasti karja aedadena põllumajanduses, ning loomavõrk on leidnud laialdast kasutust maanteede ääres. Võrgu paigaldamisega maanteede äärde muudab maanteed ohutumaks, kuna metsloomad ei pääse sõiduteele.

Antud toode on tsingitud võrkudest kõige odavam. Ühes rullis on 50jm võrku. Loomavõrgu Prairie tootmisel on kasutatud Crapal 2 tehnoloogiat ehk ZN +AL .

Vaata Crapal2 tähendust SIIT Kasutades Crapal 2 tehnoloogiat on võrgu eluiga kaks korda pikem kui tavalisel tsinktraadil.

Loomavõrgu silm on muutuva suurusega. Loomavõrgu alumises servas olevad võrgu silmad on väiksemad kui ülemises otsas. Selline võrusilmade asetus takistab väiksemate loomade läbipääsemist võrgust.

Võrgu silm:

  • alumine ja ülemine traat on 2,4mm
  • vertikaalne ja horisontaalne traat 1,9mm

Loomavõrgust piirded

Küsi hinnapakkumist terviklahendusele!

Hinnapakkumise saamiseks täitke palun hinnapäring. Vastame esimesel võimalusel.

TOP Do NOT follow this link or you will be banned from the site!